індэкс: Акварыўмныя Рыбкі


Акварыўмныя Рыбкі

асяроддзе пражывання


пресноводные

марскія

форма цела рыбы


шиловидное

падоўжанае

авальнае

круглявае

трохкутнае

змеепадобна

колер рыбы


залацісты

серабрысты

чырвоны

жоўты

сіні

фіялетавы

чорны

карычневы

белы

зялёны

блакітны

ружовы

шэры

празрысты

плямісты

паласаты

стракаты

Выкарыстайце форму ніжэй для падбору Акварыўмныя Рыбкі.


сямейства:








































































колер рыбы:


















мінімальны памер акварыума:










асяроддзе пражывання:



даўжыня рыбкі:







ніжні тып у акварыуме:





сумяшчальнасць:





узровень сыходу:




тэмперамент:




форма цела рыбы:







тэмпература вады:





ўзровень асвятлення:





пласты пражывання ў акварыуме:




тып акварыума:




























індэкс: Акварыўмныя Рыбкі











































































































































































































































































































































?
Ідал Маўрытанскі (Занкл)
Абрамитес Мармуровы
Агамиксис Белопятнистый (Бурчэць Сомик)
Акантодорас Зорчаты
Акантодорас Шакаладны
Акантокобитис Боция (Гольцаботия)
Акантофтальмус Майерса
Акантофтальмус Полуопоясанный
Акар Бірузовая
Акар Блакітнавата-Плямістая
Акар Дэльфін (Акар Ітан)
Акар Краснагруда
Акар Курвицепс
Акар Мароні
Акар Парагвайскі (Акар Виттата)
Акар Перуанская
Акар Порталегренсис
Акарихтис Геккеля
Акула Каціная Коричневополосая
Акулавы Балі (Акулавы Барбус, Балантиохейлус Черноперый, Трохкаляровая Акула)
Акулавы Сом (Пресноводная Акула, Сіямскі Пангасіуса)
Альтолампрологус Кальвус
Альтолампрологус Компресицепс
Альфаро Бірузовы (Альфаро Ножападобныя)
Амблидорас Ханкока
Амурскі Уюн
Анабас (Рыба-І Cargo)
Анёл Імператарскі
Анёл Арабскі (Анёл Рыфаў, Анёл-Асфур)
Анёл Изабелита-Каралева (Зялёная Качама)
Анёл Кольчатого (Помакантус Аннулярис, Синеколечный Анёл)
Анёл Наварры Неонавы (Аранжавы Анёл)
Анёл Синеголовый (Ксантометопон, Синемасочный Анёл)
Анёл Шестиполосый (Секстриатус)
Анёл-Паўмесяц (Макулозус, Ілжывы Асфур, Плямісты Анёл)
Аностомус Звычайны
Анциструс Звычайны
Анциструс Зорны
Анциструс Мультиспиннис
Анциструс Цёмны
Апистограмма Какаду
Апистограмма Рамірэза
Апистограмма-Панда Нийссена
Аплохейлус Залацісты
Апогон Каудерна Цюлевыя (Цюлевыя Кардынал)
Аполемихт Крэмавы
Аполемихт Трехпятнистый (Синегубый Анёл, Трохкропкавымі Анёл)
Аптеронотус Белокаймовый (Чорны Нож)
Аротрон Калючы Белопятнистый (Хиспидус)
Аротрон Черноточечный (Аротрон Шчаціністы)
Астианакс Леапольда
Астианакс Мексіканскі (Мексіканская Пячорная Рыбка, Сляпая Пячорная Рыбка)
Астронотус (Астронотус-Оскар, Астронотус Паўлінаў Вачэй)
Атерина Двухколерная (Меланотения Босман)
Атерина Чырвоная (Радужник Грабеністы Глоссолепис Чырвоны)
Афиолебиас
Афиосемион
Ахілес Хірург
Бадис Бадис (Бадис-Хамелеон, Рыба-Хамелеон)
Барбус Агністы
Барбус Вішнёвы
Барбус Денисона
Барбус Длиннополосый
Барбус Жамчужны Желтоплавничный
Барбус Залатой
Барбус Зялёны
Барбус Клоўн (Барбус Эверетта)
Барбус Косицеплавничный (Барбус Арулиус)
Барбус Лінейны (Барбус Четырехлинейный)
Барбус Лещевый
Барбус Матылёк (Барбус Матылёк)
Барбус Олиголепис (Астраўной Вусач)
Барбус Панда (Барбус Паласаты)
Барбус Пунсовы
Барбус Пятиполосый
Барбус Ромбоцеллатус (Барбус Ромбополосый)
Барбус Ружовае
Барбус Сонечны
Барбус Суматранский
Барбус Чорны
Барбус Шуберта
Барилиус Догаринги
Бёлькея (Блакітная Тэтра)
Блакітны Каралеўскі Хірург (Блакітны Ціхаакіянскі Хірург)
Боция Дарыё (Боция Бенгальская)
Боция Мармуровая (Боция Лохаката, Боция Алмора)
Боция Морлета
Боция Шахматная
Боция-Зебра (Боция Паласатая)
Боция-Клоўн
Бриттанихтис Аксельрода
Брицинус Длинноплавничный (Конга Брыльянтавы)
Брохис
Буноцефал (Сом-Корч)
Буры Паку
Бычок Плямісты


?
Бычок-Валансьенн Золотоголовый (Золотоголовый Марскі Бычок)
Бычок-Валансьенн Красноточечный (Оранжевопятнистый Спячы Бычок)
Бэці Піктаў (Пеўнік Яванскі)
Бэці Паласатая
Бэці Смарагдовый (Пеўнік Зялёны)
Бэці Унимакулата (Пеўнік Однопятнистый)
Бэці Чорная (Пеўнік Карлікавы, Чорны, Неваяўнічых)
Вариола Вясёлкавая
Вясёлкавая Рыбка
Гары Флаватра
Гастеропелекус Стерникла (Клинобрюшка Звычайная)
Геофагус Перламутравы (Геофагус Юрупара)
Геофагус Сурынам
Геротилапия Мультиспиноза (Вясёлкавая Цыхлідаў)
Глиптоперихт Парчовы
Гнатохаракс Штайндахнера
Гобиодон Цытрынавы (Жоўты Каралавы Бычок)
Грама Каралеўская
Граммистес Шестиполосый (Групер Шестиполосый)
Групер Леапардавы
Групер Чырвоны Каралавы (Групер Плямісты)
Губа-Бакас (Рыба-Бакас)
Губа-Доктар Звычайны (Димидиатус)
Губа-Макрофарингодон Леапардавы (Губа Леапардавы, Губа Гвінея Птушыны, Губа Зеленопятнистый)
Гуппы
Гурамі Блакітны (Гурамі Суматранский)
Гурамі Бурчэць
Гурамі Буры (Гурамі Змеепадобны, Гурамі Паласаты)
Гурамі Жамчужны
Гурамі Звычайны (Гурамі Плямісты)
Гурамі Карлікавы
Гурамі Косби (Гурамі Плямісты Мармуровы)
Гурамі Месяцовы
Гурамі Мядовы (Калізей Хуна)
Гурамі Плямісты Жоўта-Чырвоны
Гурамі Плямісты Залатой
Гурамі Целующийся Ружовы
Гурамі Шакаладны (Малайская Гурамі)
Діскус Блакітны
Діскус Чырвоны (Діскус Пампадур, Діскус Хеккеля)
Даніо Блакітны (Даніо Кэры)
Даніо Деварио
Даніо Кропкавы (Даніо Чернополосый, Даніо Нигрофасцитус)
Даніо Леапардавы
Даніо Малабарского
Даніо Ружовы, Даніо Жамчужны
Даніо Рэрыо
Даніо Хопра, Светлячок
Дасцилл Сеткаваты
Дасцилл Трехпятнистый (Рыба-Даміно)
Дасцилл-Зебра Белахвостыя (Трехполосый Дасцилл)
Дасцилл-Зебра Чернохвостый
Димидиохромис Компрессицепс
Дистиходус Шестиполосый (Дистиходус-Зебра)
Дэльфін Блакітны
Залатая Рыбка
Залацісты Каранкс (Каранг Залаты, Рыба-Лоцман)
Зебра Чырвоная
Зебрасома Бурая
Зебрасома Желтохвостая (Зебрасома Сіняя, Фіялетавая)
Зебрасома Парусная Дежарден
Зебрасома Парусная Жоўтая (Зебрасома Жоўтая, Жоўты Хірург)
Зебрасома Парусная Чернополосая (Зебрасома Велифера)
Зебровый Микрогланис Або (Сомик-Арлекін, Сомик-Пчолка)
Иглобрюх Острорылый Валянціна (Чернополосый Иглобрюх, Кантигастер Валянціна)
Игуанодектес Адуджа (Ящеричная Тэтра Адуджа)
Игуанодектес Гайслер
Игуанодектес Золотополосый
Ириатерина Вернера
Йодотрофеус
Каламоихт Малабарского
Камбала-Ботус Глазчатая
Канёк Плямісты (Канёк Жоўты)
Каралева Ньяса
Кардынал
Каринотетраодон Лортери
Карнегиелла (Рыба-Сякерка)
Клоўн Кларка Шакаладны
Клоўн Оцеллярис (Клоўн Трехленточный, Анемоновые Рыбка-Клоўн)
Клоўн Перкула (Амфиприон Клоўн, Аранжавы Амфиприон, Рыба-Клоўн)
Клоўн Премнас Желтополосый (Чырвоны Желтополосый Клоўн)
Клоўн Ружовы
Клоўн Френатус (Клоўн Таматавы, Клоўн Чырвоны, Амфиприон Чырвоны)
Копеина Фарэлевага
Коридорас Агасица
Коридорас Адольф (Оранжевотеменной Сомик)
Коридорас Аксельрода (Сомик Аксельрода)
Коридорас Атроперсонатус
Коридорас Балівійскі (Сомик Балівійскі)
Коридорас Блыха (Сомик Блыха)
Коридорас Бондзі (Сомик Бондзі)
Коридорас Віргінія
Коридорас Вершнік (Зялёны Сомик Тефе)
Коридорас Гвианский
Коридорас Гуапоре
Коридорас Двухпалосны (Сомик Двухпалосны, Сомик Арачны, Вясёлкавы Панцирник)
Коридорас Дельфакс (Сомик Инирида)
Коридорас Диагональнополосый (Коридорас Меліна, Ілжывы Сомик Мета)
Коридорас Желтоплавничный (Сомик Меланотения, Сомик Вясёлкавы)
Коридорас Залацісты (Сомик Залацісты)
Коридорас Кочу
Коридорас Крапчатый (Сомик Крапчатый)
Коридорас Леапардавы (Сомик Леапард)
Коридорас Локсозонус (Сомик Ариари)
Коридорас Нанус (Коридорас Мотыльковые)
Коридорас Нарциссус (Лирохвостый Насаты Коридорас, Сомик Нарцыс)
Коридорас Наттерера (Синеполосый Сомик)
Коридорас Однопятнистый (Сомик Однопятнистый Элізы)
Коридорас Панда (Сомик Панда)
Коридорас Полистиктус (Аліўкавы Крапчатый Сомик)
Коридорас Пунктатус (Шматкропкавы Сомик)
Коридорас Пятнистохвостый
Коридорас Рабыня
Коридорас Септентрионалис
Коридорас Сеткаваты (Узорысты Сомик)
Коридорас Сихри (Сомик Палевае, Коридорас Чарнавокі)
Коридорас Трохлінейная
Коридорас Ундулатус (Сомик Чорна-Залаты, Коридорас Глянцавы)
Коридорас Флагохвостый
Коридорас Хабросус
Коридорас Хвалісты
Коридорас Шварца
Коридорас Штербы (Сомик Штерба)
Коридорас Шульца (Сомик Харальдшультца)
Коридорас Элегантны (Сомик Хупавы, Сомик Штрыхавыя)
Коридорас Юліі (Коридорас Леапардавы, Сомик Леапардавы)
Криптоцентрус Креветочным Жоўты (Жоўты Креветочным Бычок)
Крылатка Афрыканская (Момбаса, Глыбакаводная Ільвіная Скарпоу, Кенійскіх Рыба-Зебра)
Крылатка Голоплавничная (Радыяльная Крылатка, Светлоплавниковый Леў)
Крылатка-Зебра Чернополосая (Марскі Д'ябал)
Ксенотиляпия Батифилус Изанга
Ксенотиляпия Нигролабиата
Ксенотиляпия Охрогенис
Ксенотиляпия Папилио
Ксенотиляпия Спилоптерус
Ксенотиляпия Флавипиннис
Ксенотока Краснохвостая (Ксенотока Аранжавая, Ксенотока Эйзена)
Ктенопома Анзорга
Ктенопома Восьмиполосая
Ктенопома Карлікавая, Ілжывая Красноштриховая
Ктенопома Леапардавым
Ктенопома Шакаладная
Ктенопома Шызая, Ктенопома Кингслея
Кубінская Панцырных Шчупак
Кудрепер Длиннорылый
Кудрепер Каралавы (Кудрепер Краснопятнистый Кудрепер-Эльф)
Кудрепер Крупночешуйный Белобрюхий (Кудрепер Форстера)
Кудрепер-Сокал (Карлікавы Кудрепер)
Кузовок Гарбаты (Кузовок Трохкутны, Вярблюджая Кароўка)
Кузовок Длиннорогий Жоўты (Рыба-Карова, Кузовок Кароўка)
Кузовок-Кубік
Лісіца Вогненная (Сігал Цудоўны)
Лісіца Жоўтая (Лісіца Ло)
Лабе Двухколерны
Лабе Зялёны
Лабе Чорны (Морулис Чорны)
Лабидохромис Жоўты
Лабиоза
Лампрологус Істужачны Ракушковый
Лампрологус Апельсінавы (Лелеупи)
Лампрологус Крапчатохвостый
Лампрологус Пятиполосый
Лампрологус Цыліндрычны (Лампрологус Хупавы)
Лепорин Істужачны (Паласаты)
Лепорин Афинис
Лимия Паласатая (Пецилия Паласатая, Лимия Крапчатость)
Лимия Чернополосая (Лимия Гарбатая)
Лирохвостый Анёл Ламарка (Веснушчатый Анёл, Геникантус Ламаркам)
Ложнохромис Желтоспинный (Псевдохромис Желтоспинный, Cолнечный Псевдохромис)
Ложнохромис Раскошны
Ложнохромис Фіялетавы
Ложнохромис Фрыдмана (Псевдохромис Фрыдмана)
Ложнохромис-Дыядэма (Псевдохромис Дыядэма)
Лошадеголовый Акантопсис (Лошадиноголовый Уюн)
Луциан Кашмирский (Луциан Синеполосый)
Лялиус
Мінор
Майландия Каллаинос Кобальтовые
Макропод Звычайны (Райская Рыбка)
Макропод Круглохвостый (Макропод Кітайскі)
Макропод Цэйлонскі (Белонтия Сигната)
Макропод Чорны
Малакант Сіні
Мандаринка Глазчатая (Мандаринка Дракончык)
Мандаринка Глянцавая (Мавндаринка Зялёная, Мандаринка Пышная)
Мандаринка Маляўнічая (Мандаринка Пышная, Зялёная Плямістая Мандаринка, Мандаринка Кропкавая, Плямісты Кітайскі Акунь, Маляўнічая Марская Мыш)
Марской Канёк Чорны
Мастацембелус Краснополосый (Хоботорыл Краснополосый, Агністы Вугор)
Матылёк Вымпельная Белапёрыя
Матылёк Клинополосая (Матылёк Аурига, Нитеперая Рыба-Матылёк)
Матылёк Клинопятнистая (Фалкула)
Матылёк Пінцэт Жоўтая
Матылёк Пінцэт-Хелмон (Насаты Хелмон)
Матылёк Пакістанская (Матылёк Шакаладна-Жоўтая)
Матылёк Раффла
Матылёк Эфиппиум (Матылёк Черноспинная, Матылёк Седлоспинная)
Матылёк-Янот (Лунула)
Меланотения Вішнёвая
Меланотения Краснополосая
Меланотения Рачная
Меланохромис Ёхана
Меланохромис Залаты (Папугай Залаты)
Меланохромис Маингано
Меланохромис Чипока
Метинис Кропкавы
Метиннис Звычайны (Метиннис Шреймюллера, Рыба-Люстэрка)
Метиннис Серабрысты (Рыба-Даляр)
Мечаносец
Микрорасбора Істужачная
Микрорасбора Галактыка
Милеус-Месяц
Многопер Нільскі (Полиптерос Бишир)
Многопер Пальмавы
Моенкаузия Інтэрмедыя
Моенкаузия Коллетт
Моллинезия Парусная (Пецилия Высокоплавничная, Пецилия Флаговая)
Мурена-Яхідна Зорчатая (Белорылая Мурена, Снежная Мурена)
Наннакара Зялёная (Наннакара Аномала)
Наннохромис
Нанохромис Трансвеститус (Нанохромис Раскошны)
Насарог Оранжевоиглый
Немателеотрис Агністы (Агністы Бычок)
Немателеотрис Фиолетовоплавничный (Пурпурны Агністы Бычок, Пурпурны Бычок-Стрэлка, Упрыгожаны Агністы Бычок)
Неон Зялёны (Неон Блакітны, Неон Сіні)
Неон Чорны
Неон Чырвоны (Тэтра Кардынальская)
Нимбохромис Венустус (Хаплохромис Венустус)
Нож-Хіта Глазчатый (Індыйскі Глазчатый Нож, Хіта Арнаты)
Нотобранхиус
Орнатус Чорны (Фантом Чорны)
Орнатус Чырвоны (Чырвоны Фантом)
Отоцинклус Просты
Отоцинклус Широкополосый
Панцырных Шчупак Гіганцкая (Панцирник-Алігатар)
Папугай
Параглифидодон Блакітны Вельвет
Параглифидодон Желтополосый (Неоглифидодон Бехна)
Парахейлин Краснополосый (Губа Нитеперый)
Парациприхромис
Пеколтия Паласатая
Песочник Краснопятнистый
Пеўнік (Рыбка Байцовая Звычайная)
Пецилия Плямістая (Платипецилия)
Пецилия Шматколерная (Пецилия Зменлівая, Платипецилия Шматколерная)
Пецилобрикон Звычайны
Платидор (Платидор Калючы, Платидорас Паласаты)
Плекостомус Звычайны
Полиптерус Гвінея
Полиптерус Дельхези
Полиптерус Орнатипиннис
Полиптерус Ретропиннис
Полиптерус Сенегальскі
Полиптерус Уиксии (Многопер Віксом)
Полурыл Чырвона-Чорны
Попондетта Фурката (Псевдомугил Фуркатус)
Прынцэса Бурундзі
Псевдомугил Гертруды
Псевдотрофеус Зебра
Псевдотрофеус Ламбарда
Псевдотрофеус Соколофа
Псевдотрофеус Элонгатус
Псевдохейлин Шестиполосый (Губа-Піжама, Губа Шестиполосый)
Птерелеотрис Зебра (Паласаты Бычок-Стрэлка)
Радужница Гарбатая (Радужница Блакітная)
Радужница Неонавая
Радужница Трехполосая
Размаляванай Пимелодус (Пимелодус-Анёл)
Расбора Брыгіта
Расбора Клинопятнистая (Расбора Гетероморфа)
Расбора Клоўн
Расбора Краснохвостая
Расбора Эспеи
Рыба-Бялку
Рыба-Вожык Звычайная, Длинноиглая
Рыба-Салдат Гексагон
Сіямскі Водорослеед
Сабачка Многополосая (Брыльянтавы Салар)
Сабачка Ўзорыстая Сміта
Сабачка Ўзорыстая Черноспинная (Желтохвостая Марская Сабачка, Лирохвостая Марская Сабачка)
Сабачка-Эксен Двухколерная (Двухкаляровыя Марская Сабачка)
Сеткаватая Расбора
Синодонтис Анёл (Зорчаты Синодонтис)
Синодонтис Многопятнистый (Сом-Зязюля)
Синодонтис Флаговый
Синодонтис-Пярэкрут
Скалярыя Высокая (Скалярыя Высокотелая, Скалярыя Вялікая)
Скалярыя Звычайная (Рыба-Анёл)
Склеромистакс Барбатус (Сомик Барадаты, Сомик Чепрачный)
Склеромистакс Крон
Склеромистакс Лацердаи
Склеромистакс Макроптерус (Сомик Длинноплавничный)
Склеромистакс Прионтос
Сом Веслоносый (Сом Качканоса, Сорубиум Веслоносый, Шурпаты Плоскоголов-Соробиум)
Сом Мешкожаберный
Сом Электрычны
Сомик Верабей (Сомик Карлікавы, Глазчатохвостый Сомик)
Сомик Краснохвостый (Фрактоцефалус Краснохвостый, Сом Оринокский)
Сомик Мета (Істужачны Сомик)
Сомик Шкляны Індыйскі
Спинорог Крупнопятнистый (Спинорог-Клоўн)
Спинорог Пікаса Ачковы (Спинорог Ректангулюс, Спинорог Пікаса Прастакутны)
Спинорог Пікаса Золотоглазый (Спинорог Пікаса Чернобрюхий, Чернопузый Спинорог, Спинорог Веррукозус)
Спинорог Пікаса Калючы (Спинорог Акулеатус, Акулеатус Пікаса, Рыбка-Пікаса, Фарбаваную Спинорог)
Спинорог Чорны (Спинорог Краснозубый)
Спинорог-Мелихт Розовохвостый
Спинорог-Мелихт Чорны
Стеатокранус, Львиноголовая Цыхлідаў
Сферомия Плямістая (Апогон-Матылёк Жоўты, Просты Кардынал)
Сярэбраны Нож Бланш (Нож Індыйскі Каралеўскі, Рыба-Нож Бланш)
Талассома Месяцовая (Талассома Зялёная)
Тамарин Жоўты (Хризус)
Тамарин Зялёны
Танганикодус Ирсакае
Тернеция (Чорная Тэтра)
Тетраодон Амазонскіх
Тетраодон Биоцеллатус
Тетраодон Восьмерочный
Тетраодон Зялёны (Иглобрюх Зялёны)
Тетраодон Куткутья
Тетраодон Леапардавы (Шаротел)
Тилапия Баттеркофери
Трофеус Зорчаты
Трофеус Икола
Тэтра Ілжывая Каралеўская
Тэтра Аманды
Тэтра Амапа
Тэтра Вільме
Тэтра Гарбатая (Пульхер)
Тэтра Дыяментавая (Моэнкаузия Дыяментавая)
Тэтра Жоўтая
Тэтра Залацістая
Тэтра Кававая
Тэтра Красноносая
Тэтра Красноплавничковая
Тэтра Краснопятнистая (Орнатус Красноточечный)
Тэтра Краснохвостая
Тэтра Крывавая (Каллистус)
Тэтра Ліхтарык
Тэтра Ларэта
Тэтра Люстраная (Грым)
Тэтра Медны (Хасемания)
Тэтра Однополосая (Тэтра Тринидадская)
Тэтра Рубінавым
Тэтра Светлячок (Эритрозонус)
Тэтра Сероплавничная Копеланда
Тэтра Соколофа
Тэтра Трохлінейная (Гетерорабдус)
Тэтра Ульрея
Тэтра Цытрынавая
Тэтра-Тимари (Тэтра Харальд Шультца)
Уару Чернопятнистый (Трохкутная Цыхлідаў, Яра)
Фантом Ружовы
Флаговая (Вымпельная) Пірання
Хірург Аліўкавы (Аранжавы Эполетный Хірург)
Хірург Бариена
Хірург Жамчужны Белоточечный
Хірург Лейтэнант
Хірург Паласаты (Хірург Піжамны, Хірург-Клоўн)
Хірург Сіні Белагруды
Хірург Саха
Хірург Чорны
Хірург Шакаладны
Хірург Японскі (Хірург Бронзавы)
Хірург-Ктенохет Двупятнистый (Хірург-Ктенохет Сінявокі)
Хірург-Шаўрон, Ктенохет Гавайскі
Хаку (Лягушкорот)
Хальцеус Крупночешуйчатый (Розовохвостый Хальцеус)
Хаплохромис Боадзулу
Хаплохромис Борлея
Хаплохромис Валошкавы (Хаплохромис Джэксана)
Хвостокол Рачной Глазчатый (Пахіл Матор)
Хвостокол Рачной Сеткаваты
Хвостокол Хенлі (Зорчаты Пахіл Хенлі)
Хемихромис Залацісты
Хемихромис Чырвоны
Хифессобрикон Агульха
Хифессобрикон Элахис
Хифессобрикон Эпихарис
Хризиптера Жоўта-Блакітная (Хризиптера Жаўтапузая)
Хризиптера Каралеўская
Хризиптера Ролланда
Хризиптера Сапфірная (Хризиптера Неонавая, Хризиптера Блакітная)
Хризиптера Тальбота
Хромис
Центропиг Агністы (Центропиг Каралеўскі)
Центропиг Двухколючковый
Центропиг Жамчужны (Жемчужночешуйчатый Анёл)
Центропиг Желтоспинный
Центропиг Жоўты (Карлікавы Анёл Геральд)
Центропиг Залаты (Залаты Анёл, Центропиг Чырвоны)
Центропиг Нокс (Центропиг Паўночны)
Центропиг Поттера
Центропиг Сіне-Жоўты (Центропиг Биколор, Анёл Двухколерны)
Центропиг Тибицен (Центропиг Чорны, Центропиг 'замочная Свідравіна')
Центропиг Херувім
Центропиг Эйбл (Анёл Эйбл, Оранжевополосый Анёл)
Цинолебиас Жамчужны, Шакаладны
Цинолебиас Зорчаты (Цинолебия)
Циприхромис
Циррилабрус Блакітны
Циррилабрус Сонечны Чырванавокі (Губа Чырвоны Агністы)
Цифотиляпия Лабастая
Цихлазома Восьмиполосая (Пчолка)
Цихлазома Вясёлкавая
Цихлазома Губасты
Цихлазома Дыяментавая
Цихлазома Жамчужная
Цихлазома Меека (Цихлазома Красногорлая)
Цихлазома Северум (Діскус Ілжывы)
Цихлазома Смарагдовый (Цихлазома Вінная, Цихлазома Красса)
Цихлазома Сэджика
Цихлазома Чернополосая (Цихлазома-Зебра)
Цихлазома Шызая (Цихлазома Блакітнавокая)
Цыхлідаў Істужачная
Цыхлідаў-Тапір (Лабеотрофеус Фуеллеборна)
Экзодон (Вясёлкавая Тэтра)
Эпиплятис Факельнай
Эретмодус
Этроплюс Плямісты
Юлидохромис Марлиера
каталог акварыўмных рыб і раслін
findfish.info © 2015
пошукавая сістэма для акварыўмных раслін і рыб